Търся аниме или суб...

Известия
Изчисти всичко

[Закачена] Търся аниме или субтитри?

qnkov
Admin
Topic starter
(@qnkov)
Самурай
Регистрирал се: преди 2 години

Тук може да питате за анимета или техните преводи, които не намирате. 

10 Отговора
sharky07
(@sharky07)
Лоли

Здравейте . ръчках гугъл и всички познати и непознати сайтове но така и не намирам буквички за

Tenki no Ko (Weathering With You) . ако някой ги има да пише на лично или линк да ми даде да ги дръпна . предварително благодаря и благодаря че ви има - преводачи и ъпове - страхотни сте Starry Eyes  

Отговор
4 Отговори
qnkov
Admin
(@qnkov)

Самурай

@sharky07

Това за анимето ли става на въпрос или за лайв-екшън филма, понеже тая тема е за лайв-екшъни? 

Иначе анимето го има във вбокс, не виждам отделни субтитри -  https://www.vbox7.com/search?vbox_q=Tenki+no+Ko+bg

Отговор
sharky07
(@sharky07)

Лоли

@qnkov за филма говорех ... не знаех че има и отделно аниме ...

п.п.: тва във бокса не е филма просто цепнат на части или аз пак нещо не съм в час ? Bruise  

Отговор
qnkov
Admin
(@qnkov)

Самурай

@sharky07

Анимето е с един филм, като мисля, че има и игрален филм (лайв-екшън с истински хора). Това във вбокса е филма, който най-вероятно търсиш, но си постнал темата си при игрални филми (лайв-екшъни) 🙂

Отговор
sharky07
(@sharky07)

Лоли

@qnkov оффф ми шматка съм си Sweaty   мерси за пояснението . за аниме филма говорех не за лайф-а ... нещо не ми харесват . мерси пак

Отговор
WhiteShadowXD
(@whiteshadowxd)
Чиби
Регистрирал се: преди 1 година

Здравейте на всички , интересува ме къде мога да намеря 2ри сезон на "terra formars" ? Не е нужно да е на български превода , алтернативен вариант - английски Sweaty Благодаря ви !!

Отговор
2 Отговори
qnkov
Admin
(@qnkov)

Самурай

@whiteshadowxd

https://www.vbox7.com/search?vbox_q=Formars+bg

Гледам, че във вбокс е бил превеждан. Не знам дали всички епизоди са останали, може да има изтрити заради авторски права. Иначе английски от - https://nyaa.si/?f=0&c=0_0&q=formars Eat  

Отговор
WhiteShadowXD
(@whiteshadowxd)

Чиби

@qnkov Благодаря за обратната връзка ! Хубава и успешна седмица ! Happy  

Отговор
legstle
(@legstle)
Кохай

Toaru Kagaku No Railgun T само първи епизод е преведен.

Отговор
sharky07
(@sharky07)
Лоли

банда някой да има One Piece от 326 епизод нагоре с добро качество и буквички ? че стигнах до 326 но във вбокса е пълен леш и качеството и превода Crying   евентуално бих го гледал с  лоши букви и добро качество или обратното , но и двете да са толкоз зле ми идва в повече . свалях ги от този сървър тук , но или не са качени от към 326 до към 500 ния или аз съм доста зле с търсачката . та ако има някакъв алтернативен сайт за анимето или линк ... моля  помогнете Pray  

п.п.: яяяя появили са се сийдъри в замундата Amazed   дано имам късмет ... и все пак мерси за преводите Inlove  

Отговор
Споделяне:
КЪМ МАНГА САЙТА
error: Съдържанието е защитено!